P

 

خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 53
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 45

اخبار

ایجاد بازار خوب برای صنعت مبل کشور با برگزاری نمایشگاه بین المللی

ekhtetamie-1

با برگزاری نمایشگاه های بین اللملی و شرکت در نمایشگاه های بین اللملی می توان بازار خوبی برای صادرات ایجاد کرد.مراسم اختتامیه بیست دومین نمایشگاه صنعت مبلمان در سومین روز برگزاری نمایشگاه مبل با استقبال بی نظیر تولیدکنندگان برگزار گردید

براساس این گزارش علیرضا عباسی رییس هیئت مدیره فیپکو در مراسم اختتامیه  بیست ودومین نمایشگاه صنعت مبلمان  با بیان اینکه این نمایشگاه در متراژی بالغ بر 40 هزار مترمربع برگزار گردید،گفت: تمامی ظرفیت های این نمایشگاه توسط تولید کنندگان تکمیل گردید.وی ادامه داد: غرفه سازی  در این نمایشگاه بسیار عالی و طراحی تمامی این غرفه ها توسط خود تولیدکنندگان صورت گرفته است. عباسی در ادامه اظهار داشت: با توجه به ممنوعیت واردات مبلمان به ایران تمامی تولید کنندگان داخلی به خوبی صنایع خود را عرضه کردند.

رییس هیئت مدیره فیپکو با اشاره به اینکه کلاس های آموزشی در دو نوبت صبح و بعدظهر در آخرین روز برپایی این نمایشگاه برگزار می گردد،افزود: نوبت صبح این کلاس با موضوع استاندارد پلی به سوی پیشرفت و نوبت بعد ظهر با موضوع نقش مدیریت داخلی  در برند سازی برگزار می گردد.وی در ادامه تصریح کرد: کل فضای نمایشگاه توسط تولید کنندگان داخلی تکمیل شد و از طراحان مبلمان اسپانیا  و کشورهای عراق ،آذربایجان و تایوان برای بازدید دعوت کردیم.عباسی در ادامه گفت:روز گذشته  با کشورهای  اسپاینا و تایوان برای همکاری بیشتر  در زمینه فنی و اطلاعات بیشتر تفاهم  نامه ای منعقد گردید.

رییس هیئت مدیره فیپکو با اشاره به اینکه باید میزان صادرات مبل ایران به کشورهای خارجی افزایش یابد افزود: با توجه به تولیدات مطلوب کشور باید زمینه را برای افزایش میزان صادرات مبل به کشورهای خارجی فراهم نماییم. وی در ادامه خاطر نشان کرد: میزان صادرات صنعت مبل در سال 90 ،2 میلیون دلار در سال 91 ،8 میلیون دلار، بوده در حالی که در سال 76 میزان صادرات مبل 30 میلیون دلار بود که باید  این میزان صادرات افزایش یابد.عباسی یادآور شد: میزان صادرات مبلمان کشور ترکیه 500 ملیلون دلار بوده است.

رییس هیئت مدیره فیپکو در پایان گفت: اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان صنعت مبلمان سعی دارد نمایشگاه های در کشورهای خارجی برای پیشرفت و توسعه این صنعت برگزار کند.وی گفت:درحال حاضر بازار خوبی برای صادرات صنعت مبل داریم.

 

 

گالری تصاویر نمایشگاه ها

درباره ما

 

ax aza 2017

شركت پيشگامان صنعت مبلمان پرشيا سهامي خاص . (فیپکو) در تاريخ 87/1/25 تحت شماره 322672 به ثبت رسيده است. موضوع شركت عبارت است از : - مشاوره، طراحي، ساخت، نظارت فني و اجراي پروژه ها و طرحها چيدمان و دکوراسيون اداره، نمايشگاهي و فروشگاهي و خانگي - برنامه ريزي، طراحي، توليد، ساخت، برپايي و اجراي نمايشگاههاي عمومي ، اختصاصي، ملي و بين ا‌لمللي در داخل و خارج از کشور ...

ادامه مطلب

 

Scroll to top