P

 

خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 53
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 45

اخبار

افزایش صادرات صنعت مبل طی سال های اخیر

 ekhtetamie-3

مراسم اختتامیه بیست دومین نمایشگاه صنعت مبلمان در سومین روز برگزاری نمایشگاه مبل با استقبال بی نظیر تولیدکنندگان برگزار گردید.بر اساس این گزارش  نوروزی  دبیر اجرایی بیست و دومین نمایشگاه صنعت مبلمان در مراسم اختتامیه  با بیان اینکه بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان به  بهترین شکل ممکن برگزار شد ،گفت: این نمایشگاه بزرگ ترین نمایشگاه در خاورمیانه به شمار می رود.وی ادامه داد:  نمایشگاه بین المللی  صنعت مبلمان در 41 هزار متر مربع  برگزار و بیشتر سالن های این نمایشگاه را به خود اختصاص داده است.

نوروزی با اشاره به  ممنوع شدن واردات صنعت مبل  ،گفت:  تمامی بخش های این نمایشگاه را شرکت های داخلی پوشش داده است.وی در ادامه تصریح کرد: شرکت های تولید کننده داخلی مبل علاوه بر تامین نیازه های داخلی صنعت مبل کشور میزان صادراتشان را در طی سال های اخیر افزایش داده است.

نوروزی در ادامه اظهار داشت: بیش از 98 درصد از صنایع داخلی صنعت چوب از جمله سرویس خواب ، بوفه ، کتاب خانه  میز کامپیوتر ، مبلمان ، مبلمان  تخت خوابشو از جمله صنایع عرضه شده در این نمایشگاه به شمار می رود .دبیر اجرایی این نمایشگاه در ادامه گفت: سالن 35 مربوط به کالاهای کودک و نوجوان ، سالن 37 مربوط به مبلمان کلاسیک ، سالن 8و9 مربوط به مبلمان مدرن  است.نوروزی در ادامه توضیح داد: از برخی کشورها ز جمله اسپانیا، تایوان ، عراق و آذربایجان برای همکاری و پیشرفت فنی واطلاعات دعوت به بازدید  و همکاری کردیم.وی خاطر نشان کرد: برای افزایش کیفیت و توسعه کالاها این نمایشگاه اقدام به برگزاری مسابقه ارزیابی صنعت برتر مبلمان کرد.

گالری تصاویر نمایشگاه ها

درباره ما

 

ax aza 2017

شركت پيشگامان صنعت مبلمان پرشيا سهامي خاص . (فیپکو) در تاريخ 87/1/25 تحت شماره 322672 به ثبت رسيده است. موضوع شركت عبارت است از : - مشاوره، طراحي، ساخت، نظارت فني و اجراي پروژه ها و طرحها چيدمان و دکوراسيون اداره، نمايشگاهي و فروشگاهي و خانگي - برنامه ريزي، طراحي، توليد، ساخت، برپايي و اجراي نمايشگاههاي عمومي ، اختصاصي، ملي و بين ا‌لمللي در داخل و خارج از کشور ...

ادامه مطلب

 

Scroll to top