P

 

اهمیت این نمایشگاه

شرکت فیپکو با بیش از دو دهه حضور در صنعت مبلمان و همکاری و تعامل کامل با اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان مبلمان ایران، بیست و دومین نمایشگاه مبلمان منزل رابه شکلی باشکوه و در فضایی بالغ بر سی و پنج هزار متر مربع برگزار خواهد کرد که این خود مزیتی برای شرکت کنندگان محترم به حساب می آید. از طرف دیگر با توجه به رشد روز افزون صنعت مبلمان در ایران که با تحریم های بین المللی و کاهش ارزش ارز های خارجی همراه شد، عملا قیمت های تمام شده را نسبت به تولیدکنندگان خارجی کاهش داده و افق جدیدی را پیش روی تولید کنندگان داخلی قرار دهد بطوریکه تولید کنندگان ایران توانستند که با ارائه محصولات با کیفیت و با قیمت های رقابتی به رقیبی قدرتمند برای دیگر صادر کنندگان منطقه تبدیل گردند و مبلمان ایرانی به کشورهای منطقه و حتی فرا منطقه صادر شود. از این رو با توجه به اقداماتی که در زیر بدان ها اشاره می شود، این نمایشگاه تنها مرجع آشنایی خریداران خارجی با تولید کنندگان ایرانی به شمار می آید. و مشارکت کنندگان محترم از خدمات این شرکت در راستای صادرات نیز بهره مند خواند شد.                                                                                                                                

      
مزایای غیر قابل انکار مشارکت کنندگان نمایشگاه مبلمان منزل:


   
- بزرگترین آوردگاه و نمایشگاه صنعت مبلمان منزل در خاورمیانه. نمایشگاهی با بیش از 270 شرکت کننده و در فضایی بالغ بر 35000 متر مربع.    
   
- با توجه به اطلاع رسانی به تجار و تولید کنندگان کشور های منطقه و فرا منطقه ای، اتنظار می رود بازدید کنندگان خارجی از کشورهای مختلف داشته باشیم.

    - با عنایت به پویایی بازار مبلمان در ایران و دیگر مزایای تولید کنندگان داخلی منجمله قیمت های رقابتی، موقعیت جغرافیایی خاص ایران، حمل و نقل ارزان، نیروی کار متخصص، ایران را به بهترین مقصد برای سرمایه گذاری مشترک و صادرات مجدد به کشورهای اطراف منجمله جمهوری های استقلال یافته در شمال ایران، عراق، افغانستان و کشورهای عربی تبدیل کرده است.

   - تفکیک شدن سالن ها با توجه به پروفایل نمایشگاه

   - اطلاع رسانی گسترده در اقصی نقاط ایران پیرامون نمایشگاه مبلمان منزل

   - ارایه خدمات مشاوره ای به تولید کنندگان برتر جهت صادرات تولیدات داخلی

   - برگزاری جلسات و مشاوره پیرامون واردات مواد اولیه مورد نیاز صنعت مبلمان منزل و مشکلات پیش رو

درباره ما

 

ax aza 2017

شركت پيشگامان صنعت مبلمان پرشيا سهامي خاص . (فیپکو) در تاريخ 87/1/25 تحت شماره 322672 به ثبت رسيده است. موضوع شركت عبارت است از : - مشاوره، طراحي، ساخت، نظارت فني و اجراي پروژه ها و طرحها چيدمان و دکوراسيون اداره، نمايشگاهي و فروشگاهي و خانگي - برنامه ريزي، طراحي، توليد، ساخت، برپايي و اجراي نمايشگاههاي عمومي ، اختصاصي، ملي و بين ا‌لمللي در داخل و خارج از کشور ...

ادامه مطلب

 

Scroll to top